Onursal Başkanımızı Şehit Düştüğü Yerde Andık!

Uğradığı silahlı saldırıda 5 silah arkadaşıyla şehit olan Onursal Başkanımız Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ı şehadetinin 20. yılında Şehit düştüğü yerde adına yapılan anıt başında andık.

Anma için toplanan Yönetim Kurulu’muz ve taraftarlarımız Onursal Başkanımıza Fatiha okuduktan sonra anıtına karanfil bıraktılar.

Anma töreninde Kulüp Başkanımız Siyabend Aydın, Şehit Emniyet Müdürü’müz Ali Gaffar Okkan hakkında şöyle konuştu:

“Diyarbakırspor Kulübü adına Ali Gaffar Okkan Müdürümüzün 20. Ölüm yıl dönümünde, Yönetici arkadaşlarım ve Taraftarlarımız ile birlikte müdürümüzü şehit edildiği yerde tekrar anmak için bir aradayız.

Şehit müdürümüz hepimiz için çok büyük bir değerdir, Diyarbakır halkını çok sevdi, Biz Diyarbakırlılar da şehit emniyet müdürümüzü bağrımıza bastık. Aradan geçen bunca yıla rağmen hala içimizde ince bir sızıdır müdürümüzü kaybedişimiz.

Onun vatandaşa olan sevgisi, tavırları birlik ve beraberliği pekiştirmiştir. Şehit Emniyet Müdürümüz Ali Gaffar Okkan büyük bir Diyarbakırspor sevdalısıydı. Diyarbakırspor’u hep hak ettiği yerlerde görmek istedi ve bunun için mücadele etti.

Bizler de Diyarbakırspor sevdalısı olarak Şehit Emniyet Müdürümüzün bize mirası olan büyük Diyarbakırspor’u hak ettiği yerlere getirmek için çaba göstereceğiz.”

Şehit Emniyet Müdürümüz Ali Gaffar Okan ve Silah arkadaşları nurlar içinde yatsın.

Her zaman kalbimizde yaşayacaksın.